Stabilizator dla mechanizmu rolety mini. Mamy na to patent.

Roleta wewnętrzna typu MINI to najpopularniejsza z rolet. Jest prosta w montażu co doskonale obrazują filmy umieszczone na naszym kanale You Tube. Szybko się ją składa i równie szybko zakłada na ramę okna.
Składa się z rurki aluminiowej na którą jest nawinięty materiał oraz z mechanizmu, który sam się blokuje a także łańcuszka zrywanego. Dodatkowo posiada zamocowaną belkę do obciążenia materiału oraz magnesy aby materiał po rozwinięciu ładnie się układał. Oczywiście w zestawie do rolety jest także instrukcja. 

Wraz z poszerzającą się na rynku ofertą przeróżnych rolet pojawiła się także równolegle oferta przeróżnych okien. Każdy producent oferuje dzisiaj swój typ ramy okiennej i tak pojawił się problem. roleta MINI przestała dolegać prawidłowo do ramy okna.

Inżynierowie pracujący w Karpol na drodze testów i prób udoskonalili ten typ rolety opracowując stabilizator dla mechanizmu rolety MINI.

Specjaliści z firmy Karpol opracowali udoskonalenie dla mechanizmu rolety MINI. Dzięki tej innowacji po założeniu elementu stabilizującego, który jest dodatkowo podklejony na całej powierzchni, roleta stała się stabilniejsza i dokładniej przylega do ramy okna.

Galeria zdjęć
Kliknij ENTER aby wyszukać lub ESC aby zamknąć