Firma KARPOL 

Powstała 30 lat temu.  Nasza główna siedziba znajduje się w miejscowości Zamieście w powiecie Limanowa. Tutaj mamy główny zakład produkcyjny.  Znajduje się tutaj także centrum badań i rozwoju firmy. Projektujemy, testujemy i wdrażamy do produkcji elementy innowacyjne i nowatorskie, przeznaczone do dekoracji okna. 

W miejscowości Dobra mieści się zakład obróbki drewna oraz lakiernia proszkowa, natomiast w miejscowości Andrychów zlokalizowany jest nasz zakład obróbki metalu i PCV. 

Jako producent produktów przeznaczonych do stylizacji wnętrz współpracujemy z wieloma partnerami w Polsce i Europie. Aktualnie poszerzamy swoje rynki o Europę północną, a także Zachodnią. Mamy dominującą pozycję wśród producentów karniszy i rolet na rynku Europejskim, dostarczamy innowacyjne i nowoczesne produkty do stylizacji okien.Pośród których znajdują się karnisze drewniane, karnisze metalowe, karnisze/ szyny PCV, różnego rodzaju rolety oraz nowoczesne osłony okienne. Należą do nich Żaluzje drewniane, plisy, żaluzje pionowe oraz moskitiery.

                                                                                                                                                                                                           

Nasze priorytety to:

Najwyższa jakość wytwarzanych produktów

Najwyższa jakość obsługi klienta

Konkurencyjna cena 

Szybka dostawa 


Firmę Karpol tworzy grupa pracowników kreatywnych, pozytywnie nastawionych do świata, indywidualistów  mających analityczne umysły oraz ciekawe pomysły. Umiejących pracować osobno i jednocześnie razem dla wspólnego celu.


KARPOL to firma Pro Ekologiczna z certyfikatem jakości FSC

Wytwarzamy  nasze produkty z materiałów spełniających odpowiednie normy jakościowe. Stosujemy najlepsze granulaty do produkcji szyny z PCV a także najwyższej jakości drewno z atestem do produkcji karniszy drewnianych. Malujemy karnisze metalowe z wszelką dbałością o szczegóły i wysoką jakość farb. Podczas całego procesu produkcyjnego dbamy o środowisko naturalne .


                   Zapraszamy do współpracy!
Kliknij ENTER aby wyszukać lub ESC aby zamknąć